Krajowy Klub Iluzjonistów

    Arkadiusz Cywiński - Arex jest absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz adeptem Szkoły Cyrkowej w Julinku. Równolegle z podjętymi studiami uczestniczył w zajęciach Klubu Sportowego DKS Targówek w sekcji akrobatyki.
Występy artystyczne rozpoczął w 1980 roku specjalizując się w prezentowaniu dużych iluzji.     Od tego czasu zrealizował szereg kontraktów zagranicznych za pośrednictwem Polskiej Agencji Artystycznej „Pagart”. Występował między innymi we Włoszech,Austrii, Szwajcarii,Francji i na Bliskim Wschodzie. Jego pokazy cieszyły się dużym powodzeniem i uznaniem zarówno publiczności jak i kontrahentów zagranicznych.
    Konsekwencją przychylnych recenzji z jego programu były liczne zaproszenia do udziału w pokazach iluzjonistycznych podczas międzynarodowych spektakli galowych w San Remo, Rimini, Lucca i Alassio.
    Arex wielokrotnie prezentował swój program na ekskluzywnych promach armatora Grimaldi, pływających w basenie Morza Sródziemnego. Prezentując europejski poziom, występował również na europejskich kongresach sztuki iluzji, gdzie poznał wiele osobistości ze świata tej dziedziny artystycznej. Jedną z nich był popularny we włoskiej telewizji iluzjonista Tony Binarelli, specjalizujący się w sztuce manipulacji.Innym artystą, który wywarł znaczny wpływ na jego losy artystyczne był producent rekwizytów iluzjonistycznych Morris, który przygotował dla Arexa kilka efektownych dużych iluzji. Uczeń Tony'ego Binarelli, Gabriele Gentile z Sawony wprowadził naszego czarodzieja w świat mikroiluzji. Rezultatem nieustających poszukiwań i doskonalenia warsztatu artystycznego było opracowanie przez Arexa widowiskowego show z elementami takich dużych iluzji, jak Lewitacja, znikanie i pojawianie partnerki, transformacje itp.
    Warto również nadmienić,że znaczący wpływ na rozwój artystyczny Arexa miał łódzki iluzjonista Grzegorz Klat, któremu Arkadiusz zawdzięcza zgłębienie sekretów manipulacji. Duet Arex (Arkadiusz występuje z asystentką) jest gwiazdą ekskluzywnych kabaretów i varietes na terenie zachodniej Europy. Gościliśmy go również w Łodzi podczas Kongresu Iluzjonistów Łódź 2001.
    Wykorzystując swoje umiejętności zdobyte podczas studiów na AWF i w Szkole Cyrkowej, Arex wprowadził do prezentowanego programu efektowne elementy akrobatyki i baletu. Uatrakcyjniło to jego program, a wszechstronny repertuar, profesjonalna oprawa muzyczna oraz choreografia składają się na feeryczne widowisko, jakie oczaruje nawet najbardziej wybredną publiczność.

Kontakt z Arexem:
tel. domowy: 0-22 619 55 41
tel. kom.: 0 698 502 750
e-mail: arexshow@op.pl
www.arexshow.prv.pl
Caroni
Wszelkie prawa zastrzeżone dla autorów serwisu © Fenix